اخبار کوتاه

ایجاد شغل برای زندانیان موجب کاهش آسیب های اجتماعی و خانوادگی خواهد شد

رئیس زندان بوئین زهرا گفت: ایجاد شغل برای زندانیان موجب کاهش آسیب های اجتماعی و خانوادگی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان قزوین،در جلسه ای که رئیس زندان با مسئولین اشتغال و مددجویان شاغل در این مجموعه برگزارگردید، ابوالفضل حسینی مرادآبادی اظهارداشت: اشتغال فرصت مناسبی برای بازپروری زندانیان است که تقویت آن موجب ایجاد ظرفیت های لازم جهت آماده سازی وبسترهای ایجاد اشتغال پایدار در زندان می شود.

مرادآبادی تاکید کرد: با ایجاد شغل برای هر زندانی هم آسیبهای داخل زندان و هم آسیب های اجنماعی و خانوادگی آنان کاهش خواهد یافت لذا هدف این است که با جذب تولید کنندگان و انعقاد قراردادهای بزرگ ، زمینه را برای اشتغال پایدار فراهم نماییم.

وی ابراز داشت : در حال حاضر ۱۱۵ نفر از مددجویان در کارگاههای مختلف اشتغال زندان مشغول بکار بوده و امرار معاش می نمایند.رییس زندان شهرستان بویین زهرا ادامه داد: اشتغال درآمدزا در وضعیت معیشتی زندانیان و خانواده های آنان تاثیر بسزایی دارد و استقلال مالی خانواده ها منجر به کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش امنیت اجتماعی خواهد شد.

در ادامه این جلسه رئیس و مسئول اشتغال زندان با مددجویان شاغل در کارگاههای اشتغال و حرفه آموزی در خصوص کارگاهها و چگونگی تولید و آموزش جلسه دوسویه برگزار نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*