اخبار کوتاه

ایثارگری ریشه در عمق باورهای دینی مردم غیور ایران دارد

مدیرکل زندانهای استان قزوین اظهار داشت:ایثارگری ریشه در عمق باورهای دینی مردم غیور ایران دارد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمدعلی محمدی در مراسم تجلیل از کارکنان ایثارگر زندانهای استان گفت: امنیت و اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نتیجه ایثارگری و از خودگذشتگی انسانهایی است که بدون کوچکترین چشم داشتی از جان ومال خود گذشتند تا به فرمایش رهبر کبیر انقلاب اسلامی (ره)نگذارند انقلاب ومیهن عزیزمان به دست نا اهلان بیافتد.

وی افزود:روحیه ایثار گری وشهادت ریشه در باورهای اعتقادی مردم شریف ایران داشته وهیچگاه و تحت هر شرایط وفشاری به فراموشی سپرده نشده است. از اینرو باید به خاطر داشته باشیم که امروز میراث دار چه کسانی هستیم.

مدیرکل زندانهای استان نیاز به خودیابی را بالاترین نیاز هر انسانی برشمرد وبیان داشت:ایثارگری وفداکاری عالی ترین درجه خودیابی است و در ذهن ودل همگان باقی خواهد ماند.از اینرو مفتخر هستیم که  اعتقادات دینی و منش ملت ایران، به این صفت زیبا مزین است.

محمدی در ادامه اذعان داشت:امروز دشمن همه توان خود را بکار گرفته تا روحيه از جان گذشتگی وایثارگری را از ملت ايران بگيرد.اما آنها نمی‌دانند پایه ایثارگری این مردم ریشه در عاشورای حسینی دارد که از جان خود برای حفظ آن گذشتند.

وی در پایان تکریم خانواده ایثارگران را ضروری دانست و خاطرنشان کرد:تجلیل وتکریم از ایثارگران وخانواده آنها به ما کمک میکند پیام شهیدان و حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی را به نسل های آینده منتقل کنیم.

درپایان این مراسم از همکاران ایثارگر زندانهای استان با لوح تقدیر وهدیه تجلیل بعمل آمد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*