اخبار کوتاه

اولین نشست همفکری حوزه معاونت سلامت،اصلاح وتربیت زندانهای استان قزوین برگزار شد

اولین نشست همفکری حوزه معاونت سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان قزوین برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛حسن نورمحمدی در اولین نشست همفکری حوزه معاونت سلامت زندانهای استان به تشریح برنامه های عملیاتی معاونت راهبردی قوه قضاییه پرداخت و اظهار داشت: برنامه چهارم توسعه قضایی با هدف ارتقاء نظام زندانبانی و بهبود امور زندانیان طراحی گردیده و می بایست با برنامه ریزی وتوجه لازم ، برنامه های این سند بر اساس برش های کمی تعیین شده اجرا گردد.

وی افزود: اصلاح رفتار زندانیان، توانمندسازی و بازاجتماعی کردن آنها محور برنامه‌های سند توسعه قضایی است و امیدواریم با پتانسیل های موجودوهمت همه همکاران، برنامه های ابلاغی در این حوزه به درستی و با کیفیت مطلوب اجرا شود.

وی در ادامه سخنان خود به سامانه جامع پرونده شخصیت زندانیان اشاره داشت و اذعان نمود:سامانه جامع شخصیت زندانیان در صورت تکمیل می‌تواند در فرآیند برنامه های اصلاحی وتربیتی نظام زندانبانی مثمر ثمر باشد. از اینرو و به استناد تأکیدات درست سازمانی، سامانه مذکور می بایست برای همه زندانیان واجد شرایط در اسرع وقت تکمیل  و برای بهره برداری از آن دراختیار واحدهای ذیربط قرار گیرد.

معاون سلامت، اصلاح وتربیت زندانهای استان همچنین ارزیابی کیفی کارکنان را در ارتقاء بهره وری وبهبود عملکردسازمانی مهم توصیف نمودو بیان داشـت:انتظار داریم بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در این بخش،همه کارکنان بر اساس مؤلفه های کمی وکیفی، تحت ارزیابی های فصلی قرارگیرند.

نورمحمدی در پایان ضمن تشکر از اقدامات همکاران در تکمیل و ارسال گزارشات سامانه جامع مدیریت عملکرد متذکر شد:سامانه جامع مدیریت عملکرد نماد ارزیابی  زحمات همه همکاران در بخش های مختلف بویژه شاخصهای اختصاصی هم در سازمان وهم استان  می باشد.لذا با درنظر گرفتن شاخصهای تخصصی می بایست عملکرد بخشهای مختلف ارتقاء یافته و در دوبخش سازمانی واستانی قابل دفاع باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*