اخبار کوتاه

افزایش اعطاء ملاقات به زندانیان اردوگاه کاردرمانی قزوین

رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قزوین از افزایش تعداد ملاقات های زندانیان با خانواده هایشان در نیمه نخست امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ علی بابائی با اعلام این خبر گفت: میزان اعطاء ملاقات به زندانیان اردوگاه در نیمه نخست سال جاری نسبت به سنوات گذشته افزایش داشته است.

وی افزود: ثبت ۲۳۸ مورد ملاقات با توجه به تعداد زندانیان حاضر در این مرکز روندی افزایشی را طی نموده و این رویه با مشارکت بیشتر زندانیان در برنامه های فرهنگی وتربیتی استمرار خواهد داشت.

بابائی با اشاره به فرایند ملاقات زندانیان به عنوان بستری جهت تکریم ارباب رجوع ادامه داد: اعطاء ملاقات به زندانیان از ابعاد مختلف حائز اهمیت است. ندامت و پشیمانی از انجام اعمال خلاف قانون، در دیدار با خانواده و یادآوری دلبستگی های خانوادگی از اولین نتایج آن می باشد.

رئیس اردوگاه کاردرمانی قزوین همچنین از دیدار با خانواده زندانیان در روزهای ملاقات خبر داد و آن را فرصتی مناسب جهت آگاه سازی  خانواده آنها از شرایط مددجویان دانست.

 بابایی ارائه آموزش و اقدامات فرهنگی به خانواده های زندانیان را در پیشگیری از بروز آسیب های مختلف که متوجه کودکان می باشد موثر دانست و اقدام در این حوزه را از دغدغه های این مرکز برشمرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*