اخبار کوتاه

اعطای ۷ روز مرخصی به زندانیان بمناسبت میلاد نبی اکرم (ص)

 

دادستان  عمومی و انقلاب شهرستان قزوین گفت:زندانیان واجد شرایط به مناسبت میلاد نبی مکرّم اسلام و گرامیداشت هفته بسیج به مدت ۷ روز از مرخصی بهره مند می گردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛محمد قاسمی بااعلام این خبر اظهارداشت:بمناسبت هفته وحدت و میلاد نبی مکرم اسلام و همچنین گرامیداشت هفته بسیج کلیه زندانیان واجد الشرایط می توانند از ۷ روز مرخصی تشویقی استفاده می کنند .

 دادستان  عمومی و انقلاب  شهرستان قزوین با اشاره به دوران حضور رئیس کل دادگستری استان،خاطرنشان کرد:باتوجه به دغدغه اصلی ایشان که رسیدگی به وضعیت زندانی و خانواده آنان است، در طی یک سال گذشته شاهد تحولات عظیمی در سیستم قضایی استان بوده ایم و اقدامات مفیدی در همین راستا در انجمن حمایت  زندانیان و ستاد مردمی دیه استان صورت گرفته است .

وی ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل و مسئولین زندانهای استان بابت مهیا کردن شرایط استقرار قضات مستقر در زندان خاطر نشان کرد : هر ارفاقی باید در جهت استفاده زندانیان باشد و در این خصوص نباید سوء استفاده ای از سوی زندانیان صورت گیرد.  تلاش خواهیم کرد رسیدگی به پرونده های محکومین مالی بصورت متمرکز در زندان مرکزی انجام شود .

قاسمی در پایان اذعان داشت : حضور در برنامه های فرهنگی و تربیتی این فرصت را به مددجویان خواهد داد که در جهت خود سازی و ساختن زندگی آینده گام های مثبتی بردارند .توقع و انتظار سیستم قضایی استان ، اصلاح وتربیت و بازگشت موفقیت آمیز زندانیان به جامعه است .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*