اخبار کوتاه

اعزام به مرخصی ۳۴ مددجو ی بوئین زهرایی بمناسبت عید سعیدفطر

رئیس زندان شهرستان بوئین زهرا از اعزام مرخصی ۳۴ مددجو در عیدسعیدفطر خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛محمد حسین کیامینی در این باره گفت: با عنایت به بخش نامه مرخصی عید سعید فطر ریاست محترم قوه قضائیه،  34 نفر از زندانیان واجد شرایط این مرکز به مرخصی اعزام شد که باتلاش مددکاران اجتماعی  9 نفر از آنها منجر به آزادی گردید .

وی در ادامه افزود : برکت اسلام و ایام مبارک آن همواره شامل تمامی مسلمین بوده و این مهم نیز در صدور احکام و ارائه تسهیلات به این افرد و همچنین نظام زندانبانی نیز تاثیر گذار بوده است .

رئیس زندان بوئین زهرا ضمن اشاره به اهمیت کاهش جمعیت کیفری اذعان داشت : با توجه به مساعدت های دستگاه قضایی، مسئولین زندان همواره در راستای کاهش جمعیت کیفری گام برداشته و از تمامی ظرفیتهای ممکن حداکثری بهره برداری بعمل می آید.

کیامینی بیان کرد: حفظ کانون خانواده و همچنین تحکیم بخشیدن به ارتباط خانواده با  زندانی  از مهمترین دغدغه های نظام زندانبانی اسلامی است و این موضوع زمینه آزادسازی افراد و کاهش جمعیت کیفری  زندان را فراهم ساخته و با اجراء این مهم بی شک از بسیاری از آسیبهای احتمالی نیز پیشگیری به عمل خواهد آمد.

وی در پایان گفت: روند اعزام به مرخصی و یا آزادی مددجویان در روزهای آتی ادامه خواهد داشت و بی شک تعداد بیشتری مشمول خواهند گردید .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*