اخبار کوتاه

اشتغال بکار زندانیان اردوگاه کاردرمانی وحرفه آموزی استان قزوین در شرکت های صنعتی

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قزوین از اشتغال به کار زندانیان واجد شرایط این مرکز در شرکت های صنعتی آراسنج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ علی بابائی با اعلام این خبر گفت: زندانیان اردوگاه در شرکت های شهرک صنعتی آراسنج مشغول به کار می شوند.

وی افزود: مددجویان واجد شرایط قانونی که میتوانند از نظام نیمه آزادی استفاده نمایند با تأمین مناسب به شرکت های طرف قرارداد با این مرکز معرفی می شوند.

بابائی ادامه داد: استفاده از حقوق و مزایای قانونی تعیین شده از سوی وزارت کار و رفاه اجتماعی، ویژگی حائز اهمیت در فرآیند به کارگیری این دسته از مددجویان به شمار می رود که در پی رایزنی های مکرر حاصل شده است.

رییس اردوگاه کاردرمانی با اشاره به اهمیت اشتغال مددجویان به عنوان بستری جهت ترک عادات غلط و بازگشت به آغوش خانواده، استمرار روند معرفی آنان و عقد قراردادهای جدید با شرکت های مختلف شهرک صنعتی آراسنج را از برنامه های مهم این مرکز برشمرد و گفت: از همه ظرفیت ها در جهت معرفی مددجویان بیشتر و نیز قرارداد با شرکتهای جدید استفاده می نماییم.

وی اظهار نمود: در پی معرفی تعدادی از مددجویان به شرکت های مذکور، سایر مددجویان نیز به منظور کسب امتیازات لازم جهت بدست آوردن شغل، در سایر فعالیت های فرهنگی، آموزشی و… این مرکز مشارکت بیشتری می نمایند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*