اخبار کوتاه

از مسؤلین روابط عمومی زندانهای استان قزوین تجلیل شد

طی مراسمی باحضور مدیرکل زندانهای استان قزوین از مسؤلین روابط عمومی زندانها تقدیر وتجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:در این مراسم حمیدرضافراست طلب طی سخنانی به جایگاه روابط عمومی در سازمان اشاره کرد واظهارداشت: روابط عمومي تلفیقی از علم و هنر است .حرفه ای تخصصی که با استفاده  از ابزارهاي گوناگون ، پل ارتباط ساختارمندی با مخاطبان بیرونی برقرار می نماید.

وی افزود:روابط عمومی چشم بینای سازمان است و باتعامل سازنده وکارآمدو با ابزار تبليغ، ترغيب، تشويق و نفوذ در مخاطبین بیرونی خود نقش بسیار مهمی در معرفی و ارتقاء سازمان دارد.

مدیرکل زندانهای استان قزوین بااشاره به اینکه کار روابط عمومی صرفاتهیه خبر نیست اظهارداشت:روابط عمومی ها باید اشاعه دهنده فرهنگ سازمانی واخلاق حرفه ای باشند وبامدیریت صحیح  واشراف به وظایف خود در جهت تحقق و حفظ منافع سازمان گام بردارند.

فراست طلب باتأکید بر  ایجاد روابط عمومی نظام مند و برنامه ریزی شده بیان داشت : وظیفه روابط عمومی برقراری ارتباط صحیح و اصولی با مخاطبان با اطلاع‌رسانی شفاف و روشن می‌باشد.همکاران این حوزه باید با پتانسیل علمی وتخصصی خود ، بتوانند انتظارات و خواسته‌های سازمانی را با بکارگیری روش و فنون درست از جمله محتوا سازی  وتخصص گرایی، برآورده نمایند.

وی جایگاه روابط عمومی را بسیار گسترده و عمیق‌تر از یک اطلاع‌رسانی توصیف کرد و افزود: روابط عمومی به عنوان یک اصل اساسی در حوزه مدیریت پذیرفته شده است. هر سازمانی برای رسیدن به مقاصد خود نیازمند برقراری ارتباط، و توسعه تفاهم با مخاطبین وکارکنان دارد. از همین رو برقراری ارتباط موثر با اشکال مختلف یکی از مفاهیمی است که از اهمیت بسزایی برخوردار بوده وباید همکاران به آن توجه جدی تری داشته باشند.

مدیرکل زندانهای استان قزوین درپایان ضمن قدردانی از مسئولین روابط عمومی زندانهای استان ابراز امیدواری کرد:تعامل سازنده مدیران روابط عمومی در سطح زندانها، موجب تقویت روند کیفی سازی در کلیه امور گردد.

درپایان این جلسه از مسؤلین روابط عمومی زندانهای استان با لوح تقدیر وکارت هدیه تجلیل بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*