اخبار کوتاه

ارتقاء سلامت وکارایی سربازان وظیفه با پرورش جسم و روح آنها میسور است

معاون اداری و مالی زندانهای استان قزوین اظهارداشت: ارتقاء سلامت وکارایی سربازان وظیفه  با پرورش جسم و روح آنها میسور است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمدپیرویسی در دیدار صمیمانه با سربازان وظیفه زندان مرکزی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدّس گفت: امنیت در شمار نعمت هایی است که اگر در کشوری وجود نداشته باشد هیچ پیشرفتی امکان پذیر نیست .حفظ نظم و انضباط ، رعایت مقررات امنیتی و حفاظتی در زندانها زمینه ساز فعالیت های اصلاحی و تربیتی است و بخشی از آن بر عهده سربازان وظیفه می باشد .

وی با تبریک به مناسبت پیروزی رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی بیان داشت:در دوران هشت سال دفاع مقدّس و تا به امروز جایگاه سربازان در دفاع از کشور و تأمین نظم وامنیت کشور بسیار مهم بوده است .

پیرویسی در ادامه بیان داشت : دوران خدمت مقدس سربازی فرصت مناسبی برای پرورش روح و خودسازی است و اداره فرهنگی زندانهای استان برنامه های مدونی را در راستای تقویم اجرایی سازمان زندانهای کشور تدارک دیده و سربازان در کلاسهای هفتگی و دوره ای شرکت می کنند .

وی به نگاه ویژه مدیرکل زندانهای استان درخصوص وضعیت رفاهی کارکنان و سربازان در محیط کار اشاره و افزود : کمیّت و کیفیّت تمامی برنامه های روزانه  پرسنل وظیفه زیر ذره بین مسئولین وکارشناسان اداره کل زندانهای استان بوده وبرای رفع مشکلات وموانع ، بازدیدهای مستمری در این زمینه انجام می شود.

در ادامه سربازان وظیفه مسائل ومشکلات خود را مطرح نموده ودرپایان مراسم از چهارده سربازان وظیفه ساعی و نمونه زندانهای استان با اهداء لوح تقدیر و مرخصی تشویقی تقدیر و تشکر بعمل آمد .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*