اخبار کوتاه

ارتقاء سطح بهداشت محیط زندان درفصل تابستان ضرورتی اجتناب ناپذیر است

رئیس اردوگاه کاردرمانی وحرفه آموزی قزوین اظهارداشت: ارتقاء سطح بهداشت محیط زندان درفصل تابستان ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:علی بابایی درجمع مسؤلین بهداشت ودرمان این مرکز، ارتقاء سطح بهداشت بندها و مددجویان در فصل گرم سال را ضرورتی اجتناب ناپذیر برشمرد وگفت:شاخص های مختلفی جهت استاندارد سازی محیط بهداشتی در اندرزگاه ها وجود دارد که دستیابی به این شاخصها ، بهترین راه تغییر سطح بهداشتی آنها و پایداری وضعیت سلامت مددجویان می باشد.

وی افزود:سم پاشی بندها وکلر سنجی آب ، نمونه هایی از شاخص های مهم بهداشتی در این مرکز به شمار می رود که باید به صورت مستمر مورد ارزیابی و نظارت قرار گیرند .این مهم بصورت متناوب در دستور کار قرار دارد.

بابایی همچنین عرضه بسته های بهداشتی به مددجویان جدید در بدو ورود را از دیگر اقدامات پیگیر و دایمی در جهت حفظ و ارتقاء بهداشت این مرکز عنوان نمود.

وی متذکرشد: ویزیت همه روزه ی مددجویان به واسطه حضور پزشک و نیز نظارت بر مصرف متادون و ارزیابی مصرف کنندگان با هدف درمان سوء مصرف ، از دیگر برنامه های در حال اجرا و انجام می باشد که در قالب مجموعه اقدامات بهداشتی و درمانی، قابل استناد و رجوع جهت برنامه ریزی بلند مدت خواهد بود.

رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی ابراز امیدواری کرد:با استمرار این دست برنامه ها شاهد ارتقاء سطح سلامت جسمی و روحی مددجویان باشیم .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*