اخبار کوتاه

ارتقاء سطح بهداشت در زندان ضرورتی اجتناب ناپذیر است

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی قزوین بر ارتقاء سطح بهداشت فردی و عمومی مددجویان تاکید کرد وگفت: ارتقاء سطح بهداشت در زندان ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ علی بابائی بابائی  درحاشیه بازدید از بندهای این مرکز گفت: بهترین راه ارتقاء سطح بهداشت عمومی و فردی در زندان،  رعایت استانداردهای سازمانی می باشد.

بابائی افزود: سم پاشی کلیه فضاها وکلرسنجی آب اردوگاه ،نمونه هایی از شاخص های مهم بهداشتی در این مرکز به شمار می رود که به صورت مستمر مورد ارزیابی و نظارت قرار
می گیرند.

وی همچنین عرضه بسته های بهداشتی به مددجویان جدید ورود را از دیگر اقدامات پیگیر و دایمی در جهت حفظ و ارتقاء بهداشت فردی در این مرکز عنوان نمود و تشریح کرد: بهداشت فردی و عمومی رابطه  مستقیمی با هم دارند، لذا در محیط زندانها رعایت بهداشت فردی بیش از هر محیط دیگری بر حفظ بهداشت عمومی اثرگذار می باشد.

رییس اردوگاه حرفه آموزی و اردرمانی در پایان عنوان کرد: مجموعه اقدامات و آموزشهای بهداشتی و درمانی، در کنار سایر آموزشها ، کنترل و کاهش تنشها و بیماریها را در پی داشته است که این روند با رویکردی کیفی استمرار خواهد داشت.  

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*