اخبار کوتاه

ارتقاء سطح امنیت در زندان با تعامل مستمر کارکنان شکل می گیرد

رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان قزوین از برگزاری نشست فصلی با کارکنان این مجموعه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ علی بابائی در این نشست گفت: ارتقاء سطح امنیت در زندان با تعامل مستمر کارکنان حاصل می شود.
بابائی با اشاره به تبیین برخی دستورالعملها و بخشنامه ها در این نشست، اجرای دقیق آنها را متضمن برقراری نظم در همه حوزه ها برشمرد و تشریح کرد: مطالعه و اجرای کامل دستورالعملهای سازمانی به عنوان یک تکلیف و راه حصول نتایج مطلوب در حوزه های مختلف قلمداد می گردد.
در این نشست از نظارت بر عملکرد کارکنان به عنوان ظرفیتی برای رشد و ارتقاء یاد شد که نیازمند نگاه سیستمی و همسویی با اهداف سازمانی می باشد و به عنوان یکی از شاخص های فرهنگ سازمانی باید مورد توجه قرار گیرد.
علی بابائی با اشاره به تاثیرپذیری کارکنان از یکدیگر در انجام وظایف شغلی گفت: مجموعه رفتارهای سازمانی کارکنان بر نتایج حاصل از تلاشهای تامینی و تربیتی زندان اثری جدی و غیر قابل انکاری دارد.
رییس اردوگاه همچنین از نظارت به عنوان ابزاری برای استقرار عدالت شغلی یاد کرد و گفت: در فرایندهای نظارتی تلاش های دلسوزانه و مورد انتظار در حیطه وظایف شغلی، مورد حمایت و تشویق قرار میگیرد و انگیزه های معنوی برای ارتقاء عملکرد کارکنان تامین میگردد.
در ادامه این نشست بر خودارزیابی کارکنان با هدف دستیابی به شاخص های سازمانی به عنوان مقوله ای مهم و پیشرو تاکید گردید و آموزش و تعهد به عنوان دو مولفه مهم در فراگیری این مهارت مطرح شد.
رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی ضمن استماع سخنان حاضرین در نشست، به تشریح چگونگی نظارت ها در قالب فرایند های کارآمد پرداخت و خواستار مشارکت خلاقانه و ارائه پیشنهادات در این حوزه توسط کارکنان شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*