اخبار کوتاه

اخذ رضایت ۱۳۰ زندانی با مداخله شورای حل اختلاف زندان بوئین زهرا

رئیس زندان بوئین زهرا از اخذ رضایت ۱۳۰ مددجو درطول سالجاری و با مداخله شورای حل اختلاف و واحد مددکاری  این زندان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛محمد حسین کیامینی با بیان این که در دین مبین اسلام اهمیت شورا به قدری است که خداوند متعال در قرآن کریم از آن یاد کرده است به نقش مثبت شورای حل اختلاف زندان  در روند آزادسازی مددجویان اشاره کرد وگفت:در سالجاری ۱۳۰ مورد اخذ رضایت بامشارکت وتلاش همکاران شورای حل اختلاف اخذ گردیده واز این تعداد ۱۲۴ زندانی آزاد وبه آغوش خانواده های خود بازگشتند.

کیامینی با بیان اینکه شورای حل اختلاف زندان به عنوان بازویی دوجانبه عمل می کند عنوان کرد : این شورا با اعضای خود از یک طرف شاکی پرونده را تا جای که امکان دارد به حق خود می رساند و از طرف دیگر روند آزادسازی مددجو را تسهیل می بخشد.

وی  از برنامه ریزی این مجموعه برای  توسعه فعالیتهای شورای حل اختلاف در حل و فصل نمودن پرونده های قضایی خبر داد و گفت : به خواست خدا و با تلاش مجموعه زندان ، عملکرد شورا در سال آینده را ارتقاء خواهیم داد چرا که همیشه قله ای برای فتح کردن هست و مجموعه زندان بوئین زهرا هیچ گاه از کمک به حرکت در جهت داشتن جامعه ای سالم باز نخواهد ایستاد .

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تمامی اعضای شورای حل اختلاف زندان تصریح کرد : شکات پرونده های قضایی باید این دیدگاه را در خود تقویت کنند که چنانچه از حق خود نسبت به فرد دیگر گذشت کنند این عمل از نظر خداوند متعال پنهان نخواهد ماند و در کارنامه معنوی آنها ذخیره خواهد شد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*