اخبار کوتاه

آیین افتتاحیه دومین المپیاد ورزشی زندانیان در زندان مرکزی قزوین برگزار شد

آیین افتتاحیه دومین المپیاد ورزشی زندانیان در زندان مرکزی قزوین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمود ترابی با اعلام این خبر ضمن تبریک میلاد سراسر نور امام رئوف علی بن موسی الرضا (ع) اظهار داشت : نقش ورزش در سلامت جسم و روح بر کسی پوشیده نیست و این امر در محیط زندان ، با توجه  به محدودیت حرکتی و فشار روانی که بر فرد زندانی وجود دارد بسیار حائز اهمیت است . انجام ورزش می تواند در ایجاد حس آرامش  درفرد بسیار تاثیرگذار بوده و با توجه به اهمیت  این موضوع ، سازمان زندانهای کشور برنامه های ورزشی مدونی را در طول سال در سه بخش کارکنان ، سربازان وظیفه و مددجویان  پیش بینی و طراحی کرده است .در همین راستا دومین المپیاد ورزشی زندانیان  با برگزاری آیین افتتاحیه رسماً  در زندان مرکزی آغاز به کار کرد .

وی در ادامه به رشته هایی که در مسابقات برگزارخواهد شد اشاره کرد و گفت: مسابقات المپیاد درمرداد ماه و در رشته های والیبال ، فوتبال ، آمادگی جسمانی ، دارت  ، طناب کشی ، طناب زنی ، ورزشهای زورخانه ای ، طناب زنی ، فوتبال دستی ، تنیس روی میز ،کشتی پهلوانی و بازی های بومی محلی برگزار خواهد شد. 

مدیر زندان مرکزی در پایان اذعان داشت: برگزاری چنین مسابقاتی در افزایش حس رقابت  و همچنین ایجاد نشاط و شادابی در بین مددجویان تاثیر مثبت گذاشته و در کاهش  سطح آسیب های زندان نقش بسزایی  ایفا می کند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*