اخبار کوتاه

آموزش مهارت های اساسی زندگی ویژه مددجویان زندان مرکزی قزوین برگزار شد

معاونت سلامت ، اصلاح و تربیت زندان مرکزی قزوین اظهارداشت:  دوره روانشناسی با محوریت آموزش مهارت های اساسی زندگی ویژه مددجویان سراها برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین:دکترسیدمحمدابراهیمی در این باره گفت: انسان باید سلامت جسمی و روانی مطلوبی داشته باشد تا قادر به درک مسائل ، مشکلات ، ناهنجاری ها و آسیب ها بوده و از توان لازم برای ارائه خدمات و کمک به توسعه جامعه برخوردار باشد. در همین راستا دوره روانشناسی با محوریت آموزش مهارت های اساسی زندگی ویژه مددجویان مسئول و رابطین سراها برگزار شد تا در انجام امور مددجویان با درک بالاتر و مسئولیت بیشتری عمل کنند و در نهایت در سالم سازی فضای زندان مثمر ثمر باشند.

وی در ادامه اظهار داشت :در دوره آموزش مهارت های زندگی به مسائلی چون مهارت خودآگاهی ، مهارت همدلی ، مهارت برقراری ارتباط موثر و مهارت حل مساله با نگاه ویژه ای پرداخته شد.

دکتر ابراهیمی در پایان خاطر نشان کرد : برگزاری چنین دوره هایی در افزایش سطح آگاهی فرد از خود و همچنین پیرامون خود بسیار تاثیر گذار بوده و از بروز رفتارهای نابهنجار و قانون گریز جلوگیری کرده و به فرد کمک خواهد کرد تا در جامعه کمتر دچار آسیب شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*