اخبار کوتاه

آموزش حفاظت گفتار و هشدارهای امنیتی برای سربازان و کارکنان

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی از برگزاری کلاس حفاظت گفتار و هشدارهای امنیتی برای سربازان و کارکنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛علی بابائی گفت بااعلام این خبر گفت: از اولویت های آموزشی برای سربازان و کارکنان این مرکز برگزاری کارگاهها و کلاسهای آموزشی در زمینه حفاظت گفتار و هشدارهای امنیتی می باشد.

وی ادامه داد: برگزاری آموزشهای حفاظتی سربازان به شکل کارگاهی و توام با مشارکت آنان، بازدهی این دست آموزشها را ارتقاء می دهد که بسیار حائز اهمیت است. زیرا بالا بردن توان حفاظتی زندان در نخستین لایه، که سربازان در آن نقشی سرنوشت ساز ایفا می کنند، درگرو تفهیم و تشریح  حفاظت گفتار و توجه به هشدارهای امنیتی و کسب مهارت در این حوزه می باشد.

رییس اردوگاه ضمن بیان اهمیت اقدامات پیشگیرانه در حوزه های تامین امنیت ، از آموزش این قبیل هشدارها به کارکنان در قالب مکاتبات حفاظتی سخن گفت و تشریح نمود: مجموعه اقدامات آموزش حفاظت گفتار و هشدارهای امنیتی در این مرکز توسط مسئول حفاظت و اطلاعات و فرمانده یگان حفاظت اردوگاه انجام می پذیرد که ارائه پیشنهادات توسط همکاران در خصوص شیوه  برگزاری موثر آن، میزان اثربخشی این آموزشها را ارتقاء داده است.

بابائی با اشاره به آسیب پذیر بودن امنیت و نظم جاری در زندان در صورت عدم توجه به علائم و هشدارهای حفاظتی گفت: همانطور که توجه به آموزش و اجرای صحیح آن در انجام وظایف میتواند پتانسیل های بالایی در بهره وری از نیروی انسانی ایجاد نماید، عدم توجه به این هشدارها نیز موجب تضعیف سرمایه انسانی در زندان و کاهش کارایی این ظرفیت ها میگردد.

رییس اردوگاه حرفه آموزی از اولویت بندی موضوعات و آموزشهای مختلف در زندان بر مبنای حفظ امنیت و نظم به عنوان تکلیف همیشگی یاد کرد و اظهار داشت: در سایه  تحقق این دو عامل میتوان برنامه های اصلاحی و بازپروری مددجویان را پیگیری نمود و به نتیجه رساند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*