اخبار کوتاه

آزادی ۴۱ زندانی قزوینی با کمک های مردمی برنامه ماه عسل

مدیرکل زندان های استان قزوین از آزادی ۴۱  زندانی جرائم غیر عمد و مالی با کمک های مردمی برنامه ماه عسل خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمدعلی محمدی با اعلام این خبرگفت: با کمک های مردمی برنامه ماه عسل ۴۱  زندانی با پرداخت مبلغ ۵ میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال از زندان های استان آزاد شدند.

وی از اقدام خیرخواهانه مردم برای آزادی زندانیان تجلیل و قدردانی نمود و اذعان داشت: مرحله اول کمک های ماه عسل دراین استان بطور کامل جذب گردیده و با پرداخت مرحله دوم تعداد دیگری از زندانیان نیازمند واجد شرایط نیز به زودی آزاد و به آغوش خانواده های خود باز خواهندگشت.

مدیرکل زندانهای استان قزوین زحمات ریاست محترم سازمان زندانهای کشور را در آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد ارزشمند توصیف کرد و متذکر شد:بر اساس دستورات سازمانی، توسعه فعالیت ها واقدامات مربوط به آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد و نیازمند از برنامه های مهم و اولویت دار است و بطور مستمر در مجموعه زندانهای استان پیگیری می گردد.

این مقام مسؤل در پایان خاطرنشان کرد: با دریافت کمک های مردمی، فرآیند آزاد سازی زندانیان در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود و امیدواریم با ترویج فرهنگ نوعدوستی و ایثار شاهد حضور بیشتر آحاد جامعه در امر آزادی زندانیان جرائم غیرعمد باشیم .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*