اخبار کوتاه

آزادی دومین زندانی گنبدی با کمک خیرین تهرانی

دومین زندانی جرائم غیرعمدی شهرستان گنبدکاووس با کمک خیرین تهرانی از زندان آزاد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد دیه استان گلستان: سعید طالبی در مصاحبه با این پایگاه اطلاع رسانی، اظهار داشت: دومین زندانی جرائم غیرعمدی شهرستان گنبدکاووس با کمک خیرین تهرانی از زندان آزاد شد.

وی در ادامه افزود: زندانی ح.ب از اهالی شهرستان گنبد کاووس با شغل کشاورزی و دامداری،در سنوات گذشته برای امرار معاش و گذران زندگی با دریافت وام و بصورت اقساط تعدادی  گوسفند خریداری نمود که به علت خشکسالی و شرایط نامناسب جوی و بیماری،دام ها تلف می شوند.

طالبی افزود: زندانی که با دریافت وام و ایجاد بدهی برای امرار معاش نسبت به خرید دام ها اقدام کرده بود با تلف شدن دام ها بخاطر ناتوانی از پرداخت بدهی ایجاد شده بر اساس حکم محاکم قضایی استان راهی زندان شهرستان  گنبد کاووس می گردد.

مدیر عامل ستاد دیه استان گلستان ضمن تقدیر و تشکر از خیرین استان و کشور که برای احیای انسان های آسیب دیده جرائم غیر عمدی انفاق می کنند افزود: اسامی زندانیان جرائم غیر عمدی استان طی نامه ای به ستاد دیه کشور اعلام گردید که با اطلاع رسانی مناسب ستاد دیه کشور یکی از خیرین تهرانی برای پرداخت بدهی زندانی فوق ابزار تمایل نمود که با پرداخت بدهی توسط خیر زندانی آزاد شده و به کانون گرم خانواده بازگشت.

طالبی در ادامه اظهار داشت: میزان بدهی زندانی ح.م  مبلغ ۹۷ میلیون ریال بود که حدود ۷ میلیون ریال توسط زندانی و مبلغ ۹۰ میلیون ریال توسط خیر پرداخت شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*